Slender: The Eight Pages

Slender: The Eight Pages Mac için

Atmosferik korku oyunu

Mac için Slender , tek amacın, paranormal bir yaratık olan İnce Adam hakkında 8 el yazması bulmak olan ilk kişi korku oyunu. Bu bir önceki oyunu izledi İnce adam (Mac'te mevcut değil) benzer bir temaya dayanıyordu ama bu hiçbir yerde...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Ürpertici bir atmosfer
  • Pencereli veya tam ekran modu
  • Oynamak için basit

DEZAVANTAJLAR

  • Sınırlı oyun

Çok iyi
8

Mac için Slender , tek amacın, paranormal bir yaratık olan İnce Adam hakkında 8 el yazması bulmak olan ilk kişi korku oyunu. Bu bir önceki oyunu izledi İnce adam (Mac'te mevcut değil) benzer bir temaya dayanıyordu ama bu hiçbir yerde korkunç veya başarılı olmamıştı.

Slender efsanesi oldukça basit bir dedikodu olarak başladı ve ayrıca internet meni olarak popüler hale geldi. Hikaye, İnce Adam'ın genellikle siyah bir takım elbise ve boş bir yüz giyen uzun boylu, ince bir figür olarak tasvir edilen efsanevi bir yaratıktır. Efsaneye göre, kollarını irade ile gerebilir veya kısaltabilir ve sırtında dokunaç benzeri uzantıları vardır. İnce Adam hafıza kaybına, uykusuzluğa, paranoyaya, öksürük uyanlarına ("slendersickness" lakaplı), fotoğrafik ve video bozulmalarına neden olabilir ve ilerde teleport edebilir.

Oyunun temel dayanağı, İnce Adam'la daha doğrudan temas halinde olmanızdır, aklınız daha hızlı akar. Bu nedenle, düşmana çok uzun süre bakmamaya dikkat etmelisiniz ve el fenerinizin sınırlı bir bataryası olduğunu unutmayın, böylece zaman zaman onu kapatmak için kapatmanız gerekir. Ayrıca, ne kadar çok sprint yaparsanız, maksimum dayanıklılığınız o kadar düşük olur, bu yüzden sadece ihtiyacınız olduğunda sprint yapmanız gerekir.

Oyunun kontrolleri basit:

Fare - Etrafına bak
W, A, S & D - Taşı
Sol Shift - Sprint
Sol Fare Tıkla - Sayfaları al
Sağ Fare Tıkla - El Feneri
Soru-Cevap - Yakınlaştır / uzaklaştır

İnce, çok basit bir oyun için oldukça ürkütücü bir atmosfer yaratmada iyi bir şey. El yazmaları aramak için ormana doğru ilerlerken, sizin, meşalenin ve cırcır böceklerinin sesi gibi geliyor. Ancak, yazının 8 sayfasının toplanmasının genel amacı oldukça sınırlıdır ve bu yüzden oyun biraz sınırlıdır.

Gibi bir arşivleme aracına ihtiyacınız olacağını unutmayın. Unarchiver veya RAR Bu Slender oyununu indirmek için. İnce Mac'ler de özellikle Mac Mac'lerde çok iyi performans göstermeyecek, özellikle 2008'den bu yana MacBook'lar. Sorun yaşarsanız, grafik kalitesini oyunun başlangıcındaki en düşük ayara indirmeyi deneyin.

Slender, Slender Man efsanesini duyup duymadığınızı denemeye değer bir ürpertici korku oyunudur.

· Ormana sis ekledi. · Ağaç kesişme mesafesini aşağı çevirmek ve yukarıda belirtilen sisteği kapatmak için bir seçenek eklendi. · El feneri, yakin bir sayfada yaklasik bir noktaya ulasmak için yaklasik bir noktaya gitmektedir (sayfa yerine - vurgulamak yerine). · Oyunun 'düzeyi' (her bir sayfa toplandıkça artar), çok uzun sürdüğünüzde kendi sayfalarını toplar. Sayfalar daha sonra toplandığında, etkin seviyeye kadar toplanıncaya kadar tekrar yükselmez. Etkin seviye hala 7'de kalıyor. · Oyunu kazandıktan sonra açılan yeni bir gizli mod eklendi. Artık bu modu da kullanmanız gerekiyor: · son gizli modun kilidini açmak için (v0.9.4'de kilidini açanlar için tekrar kilidini açmanız gerekecek, ama eğer oyunu bir kez v0.9.4'te yenerseniz, yeni mod da açılacaktır). · Sabit el feneri pili bazen kapatıldığında bile boşalır (nadir hata). · Kamerayı yaklaştırırken statik zumun bulunduğu uzun süredir devam eden bir hata düzeltildi.

Değişiklikler

  • · Ormana sis ekledi. · Ağaç kesişme mesafesini aşağı çevirmek ve yukarıda belirtilen sisteği kapatmak için bir seçenek eklendi. · El feneri, yakin bir sayfada yaklasik bir noktaya ulasmak için yaklasik bir noktaya gitmektedir (sayfa yerine - vurgulamak yerine). · Oyunun 'düzeyi' (her bir sayfa toplandıkça artar), çok uzun sürdüğünüzde kendi sayfalarını toplar. Sayfalar daha sonra toplandığında, etkin seviyeye kadar toplanıncaya kadar tekrar yükselmez. Etkin seviye hala 7'de kalıyor. · Oyunu kazandıktan sonra açılan yeni bir gizli mod eklendi. Artık bu modu da kullanmanız gerekiyor: · son gizli modun kilidini açmak için (v0.9.4'de kilidini açanlar için tekrar kilidini açmanız gerekecek, ama eğer oyunu bir kez v0.9.4'te yenerseniz, yeni mod da açılacaktır). · Sabit el feneri pili bazen kapatıldığında bile boşalır (nadir hata). · Kamerayı yaklaştırırken statik zumun bulunduğu uzun süredir devam eden bir hata düzeltildi.

mac için Oyunlar en fazla indirilenler

Slender: The Eight Pages

İndir

Slender: The Eight Pages for Mac Beta 0.9.7

Slender: The Eight Pages hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×